В зал судових засідань місткістю до 20 осіб спробували потрапити кілька десятків депутатів та журналісти

Перед входом до зали судових засідань Вищого адміністративного суду України, де буде розглядатися питання позбавлення Сергія Власенка депутатських повноважень, виникла тиснява.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, перед входом в зал зібралися кілька десятків депутатів, на чолі з лідерами опозиційних фракцій - Арсенієм Яценюком, Віталієм Кличком та Олегом Тягнибоком. Крім того, до суду прибули представники кількох посольств, багато журналістів. Однак зал може вмістити тільки 15-20 чоловік. Виникла тиснява, деяким журналістам стало погано. Депутати спочатку теж хотіли бути присутніми на розгляді, але в результаті більшість з них залишилося в коридорі, щоб у зал увійшло більше преси.

Засідання почалося. Власенка немає, його інтереси представляють Яценюк і адвокат Микола Титаренко.

Нагадаємо, біля будівлі ВАСУ зібралися більше двох сотень прихильників ВО Батьківщина - вони прийшли підтримати депутата і захисника екс-прем'єра Юлії Тимошенко Власенка, якого ВАСУ може позбавити депутатських повноважень. Прихильники Власенка стоять біля суду з прапорами і символікою Батьківщини, а також плакатами "Стоп диктатурі".

Влада вважає, що захисник Юлії Тимошенко досі незаконно займається адвокатською діяльністю, поєднуючи її з депутатською. Сам же Власенко наполягає, що подав заяву до Ради адвокатів України з проханням скасувати його адвокатське свідоцтво, щоб не було підстав для якихось політичних інсинуацій. Він зазначив, що відповідно до чинного законодавства право на заняття адвокатською діяльністю припиняється з дня подання заяви, однак це не позбавляє його права продовжувати бути захисником Тимошенко.

Досьє на Сергія Власенка
Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне