RU

У суді за мандатом депутата Власенка сталася тиснява видео

05.03.2013, 14:41
Фото: ЛІГАБізнесІнформ
Перед входом до зали судових засідань Вищого адміністративного суду України, де буде розглядатися питання позбавлення Сергія Власенка депутатських повноважень, виникла тиснява.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, перед входом в зал зібралися кілька десятків депутатів, на чолі з лідерами опозиційних фракцій - Арсенієм Яценюком, Віталієм Кличком та Олегом Тягнибоком. Крім того, до суду прибули представники кількох посольств, багато журналістів. Однак зал може вмістити тільки 15-20 чоловік. Виникла тиснява, деяким журналістам стало погано. Депутати спочатку теж хотіли бути присутніми на розгляді, але в результаті більшість з них залишилося в коридорі, щоб у зал увійшло більше преси.

Засідання почалося. Власенка немає, його інтереси представляють Яценюк і адвокат Микола Титаренко.

Нагадаємо, біля будівлі ВАСУ зібралися більше двох сотень прихильників ВО Батьківщина - вони прийшли підтримати депутата і захисника екс-прем'єра Юлії Тимошенко Власенка, якого ВАСУ може позбавити депутатських повноважень. Прихильники Власенка стоять біля суду з прапорами і символікою Батьківщини, а також плакатами "Стоп диктатурі".

Влада вважає, що захисник Юлії Тимошенко досі незаконно займається адвокатською діяльністю, поєднуючи її з депутатською. Сам же Власенко наполягає, що подав заяву до Ради адвокатів України з проханням скасувати його адвокатське свідоцтво, щоб не було підстав для якихось політичних інсинуацій. Він зазначив, що відповідно до чинного законодавства право на заняття адвокатською діяльністю припиняється з дня подання заяви, однак це не позбавляє його права продовжувати бути захисником Тимошенко.

Досьє на Сергія Власенка

Комментарі

Останні новини