RU

У США підтримують українців, які вибрали шлях євроінтеграції видео

22.11.2013, 17:58
Джеффрі Пайетт
У США підтримують євроінтеграційний вибір українців. Про це у своєму відео-зверненні заявив посол США Джеффрі Пайєтт.

"Ми підтримуємо українців, які хочуть евроінтеграцііоного майбутнього для своєї країни і вітаємо те, що ЄС тримає двері відкритими. Сполучені Штати переконані, що інтеграція України з Європою - це найкращий шлях до економічного процвітання і демократії", - зазначив посол.

Також Пайетт підкреслив, що США та ЄС розчаровані рішенням уряду України відкласти підготовку до підписання угоди про асоціацію та про зону вільної торгівлі з ЄС.

"Європейський Союз запропонував Україні історичну можливість посилити платформу європейського майбутнього для її народу і продемонструвати міжнародним фінансовим установам і інвесторам свою відданість демократичним реформам" , - сказав посол.

Нагадаємо, вчора Кабмін прийняв розпорядження про призупинення процесу підготовки до укладення угоди про асоціацію України з ЄС.

Увечері на площі Незалежності в Києві  зібралися люди, обурені рішенням уряду України припинити на невизначений термін процес підготовки до підписання угоди з Євросоюзом. Прийнято рішення продовжити акцію протесту і в наступні дні.

Досьє на Джеффрі Пайєтта

Комментарі

Останні новини