У Слов'янську СБУ затримала подільника Гиркина: відео видео

28.12.2015, 11:40
Фото: job-sbu.org
Служба безпеки України затримала учасника захоплення Слов'янська Донецької області у квітні 2014 року. Про це йдеться в повідомленні прес-служби СБУ.

"У Слов'янську Служба безпеки України затримала одного з ватажків терористів, який в 2014 році захоплював місто", - сказано в повідомленні.

У ньому наголошується, що затриманий є активним учасником терористичної організації самопроголошеної "Донецької народної республіки" і у складі першої озброєної групи російських найманців і місцевого криміналітету штурмував Слов'янський міський відділ міліції та інші будівлі органів влади у квітні 2014 року.

Протягом квітня - липня 2014 року він керував бандитами, які вчиняли злочини в місті.

Після звільнення Слов'янська підозрюваний разом з незаконними збройними угрупованнями бойовиків Гиркина і Пономарьова втік до Донецька.

Нещодавно колишній подільник Гиркин таємно повернувся в місто, переховувався від правоохоронців, однак був затриманий співробітниками СБУ.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю