1077 коробок яблук вагою 22 тонни були розчавлені бульдозером на полігоні твердих побутових відходів в Тулі

Велику партію "санкцій" яблук з України знищили на полігоні сміттєвих відходів в Тулі. Про це повідомляє прес-служба управління Россільгоспнагляду по Москві, Московській і Тульській областях.

"Було встановлено, що акт карантинного фітосанітарного контролю (22 тонни яблук, - ред.) не підтверджується інформаційною системою Россільгоспнагляд "Аргус-Фіто". При візуальному огляді підкарантинних матеріалів виявлено наявність маркування із зазначенням країни походження - Україна. Небезпечна продукція знищена під контролем фахівців на полігоні твердих побутових відходів у місті Тула", - повідомила представник Россільгоспнагляду Олена Дериволкова.

Дана продукція, 1077 коробок яблук вагою 22 тонни, була виявлена ​​ще 6 квітня співробітниками Россільгоспнагляду спільно з співробітниками Управління ФСБ по Тульській області, на 192 км траси Москва-Крим при проведенні огляду автотранспортного засобу, що прямує з Республіки Білорусь в Ростов-на-Дону.

Продовольче ембарго діє в РФ з 7 серпня 2014 по відношенню до продукції з США, країн ЄС, Австралії, Норвегії та Канади. У 2015 році воно продовжено до 5 серпня 2016 року. З 13 серпня 2015 року в список включені Албанія, Чорногорія, Ісландія, Ліхтенштейн, які приєдналися до антиросійських санкцій, з 1 січня 2016 року - Україна.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.