RU

У Первомайську бойовики загрожують розгорнути гармати на Луганськ видео

10.12.2014, 13:20
26db1c6c6c1f2234715bcc4cb364af94.jpg
У місті Первомайськ Луганської області, підконтрольному ЛНР, місцеві бойовики "першого козачого полку" незадоволені відсутністю гуманітарної допомоги та фінансового забезпечення з боку ватажків терористичної організації і готові розгорнути знаряддя на Луганськ. Про це заявив один з командирів первомайських бойовиків Євген Іщенко.

"Подзвонив я сьогодні Плотницькому (ватажкові ЛНР - ред.), коли мене обступили жінки на площі міста Первомайськ, мало не розірвали мене на шматки! І сказали: звони при нас голові республіки, нехай він відповість на питання, які стосуються саме людей міста Первомайськ. Де обіцяна пенсія? Де обіцяна заробітна плата? Де обіцяна гуманітарна допомога? Нехай буде соромно цим правителям! Вони зараз знаходяться по дорозі до Мінська, вони їдуть укладати мирний договір, не знаючи всього становища, яке твориться у них в Луганській області, і що люди у них голодують у Первомайську. Мені Плотницький відповідає: ви що, думаєте, не одні? Не одні! Але наше місто взяло за всіх їх відповідальність - стояти на передовій, охороняти! Якби не було нас, уже б і Луганська не було!", - зриваючись на крик, заявив командир бойовиків.

"Ми не отримуємо ні копійки грошей за те, що охороняємо Луганську народну республіку. Ні копійки грошей! У Луганську отримують солдати зарплату. Чому ми не отримуємо? Через те, що ми перший козачий полк? Саме ми стали тут і вмираємо в цьому місті, щоб вони в Луганську почували себе добре і жили красиво!", - підкреслив Іщенко.

"Якщо вони нас, солдатів, вважають за бидло, ми можемо зброю розгорнути в інший бік, ми можемо це зробити і потім буде дуже жарко всім тим, хто вже нагрів свої *опи", - попередив він.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Комментарі

Останні новини