RU

У Мінську оператори записали діалог Порошенка і Лукашенка: відео видео

13.02.2015, 12:29
961fd1ae84ec786de6a038499c6219a1.jpg
У Мінську після завершення переговорів президентів України, Франції, РФ і канцлера Німеччини з припинення війни в Донбасі, які тривали більше 15 годин, у Петра Порошенка відбувся діалог з білоруським лідером Олександром Лукашенком. На відео, опублікованому в мережі, чути деякі фрази, сказані главами двох держав.

Зокрема, чути, як Порошенко каже "Важко", мабуть, відповідаючи на запитання Лукашенка про те, як пройшли переговори. Далі чутні слова президента України: "Він затіяв нечесну і брудну гру", ймовірно, маючи на увазі президента РФ Володимира Путіна. У відповідь Лукашенко каже: "Я знаю, знаю. Але всі зрозуміли це".

На початку відеозапису видно, як Порошенко допомагає піднятися на ноги телеоператорові і приносить вибачення, очевидно, за дії охоронців. Крім того, на перших кадрах відео в об'єктив потрапила і журналістка кремлівського пропагандистського телеканалу Росія 24, яка намагалася в порушення правил прорватися до Порошенка з питанням, але охоронець буквально закрив їй рот.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Комментарі

Останні новини