RU

У Криму в тролейбусах агітують не приєднуватися до протестів видео

12.02.2014, 10:48
9689d6f7d494bd64b4c933249bfd5bf8.jpg
У Криму в громадському транспорті у відеороликах демонструють ворогів півострова, якими називають місцевих активістів протестних акцій, а також лідерів парламентської опозиції, йдеться в сюжеті ТСН.

Телевізійні ролики демонструють у кримських тролейбусах і біля пішохідних переходів. У відео розповідають про "помаранчевий переворот" і закликають не приєднуватися до протестних акцій. Активістів кримського Євромайдану автори роликів називають "зрадниками інтересів Криму".

Місцеві чиновники впевнені, що ролики консолідують кримчан. Проте хто сплатив розміщення таких роликів, в кримському уряді не знають.

Водії тролейбусів кажуть, що відео включають через вказівки керівництва. Керівник підприємства "Кримтролейбус" спочатку повідомив журналістам, що відео передав республіканський комітет з інформації, але пізніше по телефону запевнив, що нічого про замовників не знає.

Відзначимо, що кримські активісти, яких автори відео таврують зрадниками, підготували спільну заяву в прокуратуру. Вони хочуть відстояти свою гідність, а також право на власні політичні переконання.

Нагадаємо, в грудні минулого року парламент Автономної республіки Крим звернувся до населення півострова із закликом протистояти насильницькій "майданізації" Криму.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Комментарі

Останні новини