RU

У Києві суддя відмовився заарештувати мільйони колеги - журналіст видео

18.03.2016, 16:57
Фото: скріншот
У Києві суддя Печерського районного суду Володимир Карабань не дозволив заарештувати рахунки дружини судді Артура Ємельянова в Ліхтенштейні, на яких лежать 13 млн швейцарських франків. Про це повідомив журналіст Дмитро Гнап на своїй сторінці в  Facebook.

"Після того, як закрите засідання закінчилося, суддя, як злодюжка, закрився в кабінеті і від коментарів відмовився", - зазначив він.

При цьому представник панамської фірми Restwood, яку, за даними журналіста, контролює дружина Ємельянова, сильно нервував. Інформацію, яка цікавила Гнапа - адреса фірми і номер телефону - він надати відмовився, пославшись на адвокатську таємницю.

У серпні 2015 року розслідування програми Схеми показало, що суддя Вищого господарського суду України Артур Ємельянов був бізнес-партнером члена Вищої ради юстиції Павла Гречківського. Разом вони володіли компанією, в активах якої знаходиться цінна заповідна земля під Києвом. Частка Ємельянова зареєстрована в Вадуці, Ліхтенштейн. Там місцеві спецслужби заарештували 13,8 мільйона швейцарських франків на рахунках дружини українського судді.

Ліхтенштейн висловив готовність повернути Україні 13 млн франків, заарештованих на рахунках українського судді.

Читайте також: Справу про "ліхтенштейнські мільйони" судді спускають на гальмах

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Комментарі

Останні новини