RU

У Києві на Майдані розгорнули великий заборонений прапор Білорусі видео

19.12.2013, 17:12
cc3ecbbcdfd9632548af4c82cdd8512d.jpg
Сьогодні заборонений в Білорусі біло-червоно-білий національний прапор розміром 10 на 4 метри активісти розгорнули на київському Майдані Незалежності. 19 грудня виповнюється три роки з тих пір, як у Мінську міліція жорстоко розігнала демонстрацію опозиції за чесні вибори, нагадує 5 канал.

Активних учасників мітингу, які відразу після голосування прийшли на Жовтневу площу, засудили до різних термінів ув'язнення.

Сьогодні ж білоруси виступили на сцені українського Євромайдану і розповіли про репресії активістів з політичних мотивів у себе вдома.

Серед перерахованих ув'язнених - як опозиціонери, яких затримали ще три роки тому в Мінську, так і студенти, які виступили на підтримку своїх колег з України після побиття 30-го листопада. Лист з вимогою звільнити затриманих співвітчизників разом з національним прапором білоруси зазнали в посольство своєї країни в Києві. Їх підтримали і активісти Майдану.

Нагадаємо, після зриву підписання угоди про асоціацію України з Євросоюзом у країні різко загострилася політична криза. Десятки тисяч громадян взяли участь в акціях протесту з вимогою відставки уряду і президента, позачергових виборів Верховної Ради, підписання асоціації з ЄС. Найбільш масові протести проходять у Києві, їх підхльоснув кривавий розгін 30 листопада співробітниками міліції мирної акції студентів на столичному Майдані Незалежності. 1 грудня в Києві відбулося півмільйонне народне віче, протестувальники заблокували Майдан Незалежності, вулицю Хрещатик, зайняли будівлю КМДА, спробували заблокувати Кабмін і Адміністрацію президента. Біля АП на вулиці Банковій стався новий силовий розгін учасників Євромайдану. Постраждали десятки мирних громадян, у тому числі понад 40 журналістів.

Відео: 5 канал

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Комментарі

Останні новини