RU

У Харцизьку сепаратисти змусили заступника мера піти у відставку видео

16.05.2014, 13:58
Сергій Шупик
В інтернеті опубліковано відео, на якому група людей в масках в кабінеті заступника мера Харцизька змушують його написати заяву про відставку. На відзнятих кадрах - регіонал Сергій Шупик, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради. Згідно з  сайтом міськради, його функції - "забезпечення реалізації повноважень з питань: розвиток на території міста аграрної політики, організації торгівлі та переробки сільськогосподарської продукції, громадського харчування, побутового обслуговування населення".

Представники ДНР звинувачують Шупика в корупції, здирстві грошей "за будь-який підпис", вимозі у підприємців "подарунків, спиртного".

Між чиновником і одним з активістів відбувся наступний діалог: "Пишіть заяву про відставку, досить вже, напевно, київській владі підкорятися... Не вітаєте республіку нашу? - Я всіх вітаю. - Не видно по вашим справам - обікрали півміста і нормально дозволяєте собі ходити на роботу, продовжуєте в тому ж дусі".

У підсумку Шупик все ж написав заяву про відставку і покинув свій кабінет.

Нагадаємо, будівлю міськради в Харцизьку було захоплено сепаратистами ще 14 квітня.

Увага: у відео присутня ненормативна лексика

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Комментарі

Останні новини