RU

У Єкатеринбурзі поховали охоронця бойовика Бетмена: відео видео

16.01.2015, 15:30
Місце смерті бойовиків (фото - соцмережі)
У четвер в Єкатеринбурзі був похований один з російських найманців 38-річний Роман Боричев по кличці "Кіт", загиблий на початку січня, охороняючи свого командира - Олександра Бєднова, більш відомого як Бетмен, повідомляє
E1.RU.

Після армії Боричев пішов у особисту охорону, де працював разом з молодшим братом Гнатом. Він одружився, у нього народилося двоє синів - зараз їм 6 і 11 років. Але потім, за словами товаришів по службі, в сім'ї стався розлад, і Боричев з братом вирушили в Донбас, де потрапили в особисту охорону Бетмена. Матері сказали, що поїхали на північ.

У Єкатеринбурзі поховали охоронця бойовика Бетмена: відео

Мати Боричевих
Начальник охорони Бетмена Ігор Фомін розповів, що після розстрілу кортежу гроші на дорогу назад до Росії довелося збирати через інтернет, оскільки Бєднов, який фінансував раніше відправку вантажу-200 вже був убитий. Тепер останнє завдання, за його словами, виконане - бійці поховані, і можна повернутися додому до дітей та дружини в Санкт-Петербург. "І Гнат, і я більше не поїдемо в ЛНР. Те, що сталося, велике потрясіння, і ми поки не готові все це пережити знову", - запевнив Фомін.

У Єкатеринбурзі поховали охоронця бойовика Бетмена: відео
 
Роман Боричев у складі терористичного угрупування в Донбасі

Нагадаємо, 2 січня між проросійськими бандами відбувся бій. Бойовики ватажка ЛНР Ігоря Плотницького із засідки знищили одного з непідконтрольних їм лідерів бандформувань - Олександра Бєднова на прізвисько "Бетмен" і кількох його спільників. Частина з них згоріли заживо в автомобілі.

Читайте також: Гиркин закликав бойовиків покинути Донбас після вбивства "Бетмена"

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Комментарі

Останні новини