RU

У Донецьку бойовики захопили дільничну виборчу комісію видео

20.05.2014, 12:25
5517f3f3d5b7ae784d917df15088ec43.jpg
В інтернеті 19 травня з'явилося відео терористів, на якому повідомляється про захоплення дільничної виборчої комісії в Кіровському районі Донецька.

"Сьогодні силами спеціального підрозділу армії Донецької народної республіки в Кіровському районі Донецька була ліквідована виборча комісія з виборів президента України", - каже голос за кадром.

На відео показані агітаційні матеріали кандидатів у президенти, інструкції для членів дільничних виборчих комісій та інші документи.

Далі командир групи спеціального призначення, який, очевидно, керував захопленням та ліквідацією комісії розповідає про вилучення бюлетенів.

За допомогою місцевого населення була отримана інформація про місцезнаходження членів комісії, агітаційної літератури радикального характеру, завезеної з Києва. Спецгрупа все це вивезла", - розповідає чоловік у масці.

За його словами, подібні "акції" проводяться на території всієї Донецької області.

Раніше повідомлялося, що в Донецьку терористи взяли в полон і  відвезли в невідомому напрямку голову 44-го виборчого округу.

Читайте також: Мер Донецька готовий сісти за стіл переговорів з сепаратистами


Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Комментарі

Останні новини