RU

У Дніпропетровську з почестями зустріли бійців 25 бригади: відео видео

06.10.2014, 10:20
3ed328c9adfee8335668ee062ae2e2ac.jpg
Із зони проведення АТО в рамках ротації в Дніпропетровськ повернулися бійці 25-ї окремої повітряно-десантної бригади Збройних сил України. За словами командира бригади, полковника Юрія Содоля, силовики провели в боях майже п'ять місяців.

"Наша бригада вела безперервні бойові дії з 8 травня поточного року з незаконними збройними формуваннями, без чотирьох днів п'ять місяців. Ротація планова - на переозброєння, на більш сучасну техніку, на поповнення особовим складом, на відпочинок. Відпочинемо, озброїмося - і назад", - розповів Содоль.

"Ви бачите, як нас зустрічають. Нас всі чекали, ми відчували цю підтримку, підтримку простих людей, які нам допомагали, іноді віддаючи саме останнє, що у них було. Дуже допомагали волонтери, ну і віра в повітряно-десантні війська. Настрій бойовий, це наша земля і не треба нікому розповідати, як нам тут жити. Тому ми повернемося і закінчимо розпочате", - додав він.

Відео: Громадське ТБ Дніпро

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Комментарі

Останні новини