RU

У Черкасах співробітники ОДА виносять з будівлі документи: відео видео

24.01.2014, 14:02
aa7a88f427118eaaf539e25da6d723dd.jpg
Секретар міської ради Віктор Білоусов прийняв рішення розпустити по домівках співробітників мерії, які прийшли вранці на роботу. Про це повідомив депутат Черкаської міської ради Олександр Радуцький, передає procherk.info.

Це зробили для того, щоб створити безпечні умови для людей, щоб уникнути вчорашніх погромів, що сталися в облдержадміністрації.

"Тільки керівництво та директори департаментів залишилися на роботі. Двері відкриті, щоб люди, яких скликали на народну раду, нічого не ламали. Вчора перелякані працівники облдержадміністрації, працівники казначейства, які сидять там за копійки, вилазили через вікна, щоб піти додому", - повідомив він.

Чи вийдуть працівники мерії на роботу в понеділок, буде залежати від ситуації в місті, зазначає Радуцький.

Нагадаємо, 22 січня мітингувальники в Черкасах  проникли в будівлю облдержадміністрації. Розбивши кілька вікон, активісти влізли в приміщення з боку обласної ради. Пізніше міліція витіснила протестуючих з будівлі держадміністрації, після чого забарикадувалася всередині.

Співробітники міліція затримали 58 учасників акції. Пізніше стало відомо, що 14 з 58 осіб, затриманих за штурм облдержадміністрації в Черкасах, відпустили.

Відео: youtube.com

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Комментарі

Останні новини