RU

У 94-му окрузі кандидат від влади підкуповує виборців - ЗМІ видео

11.11.2013, 15:23
d5d07e8542579c4f709f37736c3db161.jpg
9 листопада в приміщенні Васильківського районного будинку культури мер Василькова (Київська область) Володимир Сабадаш та кандидат у народні депутати Руслан Бадаєв роздавали "цінні подарунки" ветеранам з нагоди 70- річчя визволення Київщини від фашистських загарбників.

Бадаєв пояснив ветеранам, що вирішив балотуватися в депутати "заради правди і справедливості", повідомляє Українська правда.

Кандидат розповів, як прикро йому "бачити, на які пенсії живуть ветерани". Після офіційної частини ветеранам від імені Бадаєва роздали "цінні подарунки" - пледи.

Раніше кандидат у народні депутати був присутній на врученні районним лікарням Обухівського та Васильківського районів карет "швидкої допомоги", а також на реновації Васильківського басейну "Волна".

Як відомо, Центрвиборчком зареєстрував бізнесмена, голову фастівської міськорганізації Партії регіонів, депутата Київської облради Руслана Бадаєва кандидатом у виборчому окрузі № 94 (Обухів, Київської області).

Станом на 8 листопада ЦВК зареєструвала 169 кандидатів у депутати в п'яти округах , де відбудуться довибори в Раду. Найбільше - в окрузі № 94: 73 кандидати.

Нагадаємо, довибори народних депутатів у п'яти проблемних округах пройдуть 15 грудня. У 2012 році ЦВК не зміг там встановити результати виборів.

Відео: YouTube

Комментарі

Останні новини