RU

У Раді включили аудіо розмови "Тимошенко з Коломойським": відео видео

12.03.2019, 13:02
Игорь Коломойский и Юлия Тимошенко (коллаж - LIGA.net)

Сьогодні, 12 березня, глава фракції Блок Петра Порошенка Артур Герасимов з трибуни Верховної Ради включив на телефоні запис телефонної розмови між людьми, чиї голоси схожі на голоси лідера ВО Батьківщина Юлії Тимошенко і власника телеканалу 1+1Ігоря Коломойського, і заявив, що кандидат в президенти повинна публічно розповісти про фінансові зв'язки з олігархом.

"Сьогодні вся країна обговорює розмову між Юлією Володимирівною Тимошенко і Ігорем Валерійовичем Коломойським. І я хотів би, щоб ви почули це ще раз зараз", - заявив Герасимов про запис, походження і справжність якого не встановлена.

На аудіозапис, який було опубліковано на британському сервісі Liveleak, відомого як сайт зливів, нібито Тимошенко вітає співрозмовника з днем ​​народження і дякує за те, що "вміє бути справжнім другом, і справжнім партнером у всіх найважливіших справах". Але людина з голосом, схожим на голос Коломойського, відповідає: "Ми ж поки мети не досягнемо - не заспокоїмося".

Запис спробував перервати політтехнолог і нардеп від Батьківщини Олександр Абдуллін. "Артур (Герасимов - ред.), ти придурок, просто придурок. Подумай, що ти зараз робиш на всю країну", - вилаявся він.

Представник БПП аудіо не вимкнув і заявив, що "у Ігоря Коломойського є два кандидати на виборах - це (Володимир - ред.) Зеленський і Тимошенко".

Тимошенко у відповідь нагадала про чергову частину розслідування Схем про розкрадання в оборонній сфері та причетніть правоохоронних органів.

Комментарі

Останні новини