RU

У Раді скандал через Зеленського, Парубію вручили наручники видео

13.05.2019, 14:00
Андрей Парубий (фото - Андрей ГудзенкоLIGA.net)

Народні депутати Віталій Купрій і Надія Савченко намагалися зірвати засідання погоджувальної ради Ради і вимагали розглянути питання про призначення дати інавгурації обраного президента Володимира Зеленського. Трансляцію засідання вів телеканал  Рада.

Купрій перервав Парубія, коли той став говорити про порядок денний з 14 травня.

"Український народ очікує визначення дати інавгурації президента. Це питання номер один", - заявив він.

Нардеп поклав на стіл голові Ради наручники, "як символ порушення закону". "Ви будете відповідати за те, що ви робите", - заявив він і покинув засідання.

Савченко, в свою чергу, запропонувала провести інавгурацію президента 19 або 20 травня. Вона переконана, "чим довше ми будемо відтягувати інавгурацію президента Зеленського, тим довше будуть сидіти політв'язні в Росії".

Фото: Андрій Гудзенко/LIGA.net

Парубій сказав, що йому соромно за дії депутатів з так званого міжфракційного об'єднання За Зеленського. Він зазначив, що це дискредитує український парламент і самого Зеленського.

Дивіться також: У Зеленського записали першу відеопетіцію про розпуск Ради: відео

10 травня в Верховній Раді зареєстрували проект постанови депутат від БПП Олександр Сугоняка про призначення дати інавгурації Зеленського на 1 червня. Інший депутат від БПП  Сергій Каплін пропонує провести інавгурацію в два етапи - перший 19 травня в Раді, а другий - 3 червня на Олімпійському. У Порошенка сказали, що чинного президента влаштує будь-яка дата.

Комментарі

Останні новини