RU

"Цензурних слів немає". Реакція Клімкіна на кримінальну справу видео

13.09.2019, 09:23
Павло Клімкін (Фото: Андрій Гудзенко/LIGA.net)

Колишній міністр закордонних справ Павло Клімкін не виключає, що відкрите Національним антикорупційним бюро України кримінальне провадження проти нього - це спроба завдати репутаційної шкоди. Про це він сказав в коментарі Радіо Свобода.

"Колишній депутат Вовк, який проти МЗС подавав дуже багато позовів... Зараз НАБУ відмовило йому у відкритті справи, він пішов в суд. Якщо ми подивимося на мінські домовленості, це взагалі чиста політика. Я навіть коментувати це не хочу", - зазначив Клімкін .

Він підкреслив, що поважає принцип верховенства права. "Тому цензурних слів у мене немає. Я думаю, це за визначенням не підслідність НАБУ... Якщо це спроба завдати репутаційної шкоди, то я буду діяти дуже жорстко - з контрпозовів і так далі", - сказав Клімкін.

За даними ЗМІ, колишній депутат Верховної Ради в судовому позові стверджував, що Клімкін і п'ятий президент Петро Порошенко зловживали владою, коли давали розпорядження підписати мінські угоди з врегулювання ситуації в Донбасі та імплементувати їх.

  • 21 серпня повідомлялося, що Солом'янський районний суд Києва зобов'язав НАБУ внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про кримінальні правопорушення, нібито скоєні Порошенком і Клімкіним.

Комментарі

Останні новини