"Новий президент Зеленський вкрав цілий абзац з виступу Петра Порошенка", - написав екс-прес-секретар п'ятого президента

Президент Володимир Зеленський на зустрічі з президентом Європейської ради Дональдом Туском дослівно повторив тези з виступу п'ятого президента Петра Порошенка на з'їзді партії Європейська солідарність. На це в  Facebook  звернув увагу колишній прес-секретар Порошенка Святослав Цеголко.

Він назвав це "банальним плагіатом".

"Новий президент Зеленський вкрав цілий абзац з виступу Петра Порошенка на з'їзді партії Європейська Солідарність. Приємно, що Володимир прислухається до Петра Порошенка. Але крім коректора варто найняти і спічрайтера", - написав Цеголко.

Раніше в Twitter Адміністрації президента з'явився запис про те, що Зеленський на зустрічі з Туском заявив: "Україна в ЄС - це смерть російського імперського проекту. Більш того, це потужний удар по російському авторитаризму, шлях до демократичних змін в Росії та на всьому пострадянському просторі".

Цеголко опублікував відео, на якому Порошенко вимовляє: "Україна в Європі - це смерть російського імперського проекту. Навіть більше - це потужний удар по російському авторитаризму, це шлях до демократичних змін в Росії, на всьому пострадянському просторі".

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне