RU

Трамп про Клімкіна та Лаврова: Панове, вам потрібен мир видео

13.05.2017, 16:17
Дональд Трамп (фото - ЕРА)
Президент США Дональд Трамп заявив, що під час спілкування з міністрами закордонних справ України і Росії  Павлом Клімкіним і Сергієм Лавровим закликав сторони до "миру". Про це він розповів в інтерв'ю телеканалу Fox News.

"Нещодавно приїжджав міністр закордонних справ Росії, і відразу після нього - журналісти про це не писали - приїжджав міністр закордонних справ України."Я сказав їм: панове, вам потрібен мир, вам потрібен мир", - сказав Трамп.

Президент США також звернув увагу, що ЗМІ здебільшого фокусувалися на Лаврові і майже не висвітлювали візит Клімкіна. "Ми робили фотографії, вони робили фотографії. Всі знали, хто приїжджає, все було по графіку. Але вони не говорили про Україну!" - заявив Трамп.

За підсумками зустрічі Клімкін заявив, що Трамп запевнив дипломатичну делегацію офіційного Києва в підтримці України, акцентувавши увагу на тому, що в ситуації, що склалася "потрібен прогрес".

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.Комментарі

Останні новини