За словами Юлії Тимошенко, прем'єр-міністра Володимира Гройсмана необхідно звільнити через "мегакорупцію, про яку говорить весь світ"

Лідер партії Батьківщина  Юлія Тимошенко вважає, що прем'єр-міністра  Володимира Гройсмана необхідно відправити у відставку. Про це Тимошенко заявила в ефірі каналу NewsOne, коментуючи звинувачення голови уряду, висловлені сьогодні.

"Ми тільки що подали заяву про відставку пана Гройсмана... Ми привели чіткі аргументи, чому його треба відправити у відставку. Це просто тотальне падіння економіки, це інфляція, яка вже перевищує в реальності всі очікування", - заявила вона.

"Крім того, це мегакорупція, про яку говорить весь світ, лідери інших держав, депутати, парламенти інших країн, посли інших країн. Це корупція, за яку вже просто соромно кожному українцю", - додала Тимошенко.

Раніше сьогодні прем'єр-міністр Гройсман назвав Тимошенко "мамою української корупції, популізму і неефективності".

"Батьком-засновником новітньої української держави ми вважаємо Михайла Грушевського. Батьками корупції, популізму, неефективності, економічних криз є теж люди. Я вважаю, що мамою української економічної слабкості, знищення незалежності, корупції, популізму і неефективності є Юлія Тимошенко", - сказав він.
 

Читайте також: Тераріум однодумців: інтриги нового сезону Верховної Ради

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне