Лідер Батьківщини каже, що побачила на каналі 1+1 в нервовому діалозі кандидатів "руйнування статусу поста президента й приниження держави"

Президенту Петру Порошенку не потрібно брати участь в чужому шоу, а його суперникові Володимиру Зеленському слід перестати "знищувати честь і гордість президентського статусу". З такими порадами до обох кандидатів на виборах глави держави звернулася через Facebook Юлія Тимошенко , яка не вийшла до другого туру.

Лідер Батьківщини почала з того, що рівновіддалена від обох, і заявила, що перепалка в ефірі каналу 1+1  "боляче ранить душу всім українцям".

"Я зараз хочу звернутися до Петра Олексійовича. Я знаю, що частина людей в Україні вірить в те, що ви зробили частину добрих справ для нашої країни. І тому в цей важкий для вас час я просто раджу вам не ставати частиною чужого шоу. Тримати президентську планку. І як би важко не було, захистити статус поста президента і посаду держави", - сказала вона.

Читайте також: Якщо кандидати не прийдуть на дебати в студію: пояснення Аласанії

Також політик звернулася до Зеленського.

"Якщо ви обійняли цю посаду, бережіть гідність і честь цієї посади. Не треба влаштовувати бої навколо неї. І не треба в боротьбі за право стати президентом знищувати честь і гордість президентського статусу", - підкреслила Тимошенко.

За її словами, коли Зеленський "кинув слухавку практично в обличчя чинному президенту", вона "побачила, який це був стрес для президента".

"Знаючи про його проблеми зі здоров'ям... У нього просто пересохло в роті і він не міг далі говорити... Потрібно просто бути людьми", - сказала нардеп.

Тимошенко закликала "вміти вчасно подати один одному ковток води" і перейти до "відродження і творення України".

Вчора ввечері Порошенко прийшов на лояльний, як він вважає, до суперника телеканал 1+1 і викликав Зеленського на дебати "прямо зараз". Той підключився по телефону, але через кілька хвилин відсутнього діалогу обірвав розмову й кинув слухавку. Пізніше у Зеленського виправдали його поведінку тим, що на нього "виливається великий обсяг бруду".

31 березеня перший тур закінчився з таким результатом: Зеленський - 30,24%, Порошенко - 15,95%, Тимошенко - 13,40%.

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне