RU

Тимошенко поставила ультиматум Раді, підтримавши Зеленського видео

14.05.2019, 12:33
Юлия Тимошенко (фото - Андрей Гудзенко/LIGA.net)

Лідер ВО Батьківщина  Юлія Тимошенко заявила у Верховній Раді, що нардепи повинні підтримувати ініціативи обраного президента Володимира Зеленського або необхідний розпуск нинішнього складу парламенту. Про це вона сказала під час виступу з трибуни.

За її словами, 73% виборців чекають змін в країні і чим швидше Рада призначить дату інавгурації Зеленського, "тим краще".

"Але питання про інше. Чи буде парламент гирями на можливих змінах, яких очікують люди, чи будуть ставити лобістські закони, як це прописано на цей тиждень, або стане поруч з президентом, якого обрали люди, для того, щоб змінити уряд на базі нової коаліції і створити план змін, які потрібно негайно проводити в країні?", - запитала вона.

Тимошенко підкреслила, що, "якщо все залишиться по-старому, то не потрібно ображатися, що ці самі 73% хочуть дострокового розпуску парламенту".

"Або цей парламент стане частиною змін, або він не має права на життя", - резюмувала вона.

Також лідер Батьківщини закликала всі фракції до консультацій щодо створення "нової коаліції, нового уряду й національної комісії з розслідування корупції на найвищому рівні". При цьому Тимошенко додала, що ще вірить "в цей парламент".

Читайте також: Сюр. "20 днів пройшло, а змін немає", нарікає Юлія Тимошенко

12 травня команда Зеленського записала першу відеопетіцію про розпуск Ради і обіцяє, що Зеленський відреагує, якщо відео набере мільйон переглядів.

Комментарі

Останні новини