RU

Свідок у справі Щербаня: Відносини ЄЕСУ та ІСД були нормальними видео

16.04.2013, 11:27
Віталій Гайдук
Бізнесмен Віталій Гайдук розповів, що відносини між корпораціями ЄЕСУ та ІСД були нормальними і всі виникаючі протиріччя вирішувалися за столом переговорів. Про це він сказав сьогодні в суді.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Гайдук підтвердив, що він особисто знайомий з Юлією Тимошенко, був знайомий з убитим Євгеном Щербанем і його синами. Від вільних показань свідок відмовився.

Відповідаючи на питання захисту, Гайдук розповів, що в грудні 1995 року був підписаний контракт по якому газ в Донецьку область поставлявся ЄЕСУ через ІСД. Говорячи про переговори і підписання цієї угоди, Гайдук зазначив: "Я не можу сказати, що Тимошенко сильно пручалася".

За словами Гайдука, велися нормальні переговори і в підсумку угода була підписана.

Говорячи в цілому про відносини між ІСД і ЄЕСУ, Гайдук сказав: "У бізнесі ніколи не буває ідеальних відносин, тому що це бізнес. Це конкуренція і завжди виникають якісь суперечності або питання. Інше питання, яким чином ці протиріччя влагоджуються - за столом переговорів або починають паперами один в одного кидати. У тих відносинах всі протиріччя вирішувалися за столом переговорів. Сказати, що всі були задоволені не можна, але це був компроміс і максимум можливого з тих відносин ". За словами Гайдука, переговори з боку ІСД вів Олександр Момот, з боку ЄЕСУ - Тимошенко.

Разом з тим, Гайдук не в повному обсязі погодився з показаннями попереднього свідка Сергія Тарути про те, що між корпораціями не було конфлікту. Конфлікт був між губернатором Володимиром Щербанем та Павлом Лазаренком. "Не на рівні Тарути був конфлікт, а на рівні губернатора Щербаня і Лазаренка", - сказав Гайдук.

Відео: ЛІГАБізнесІнформ

Досьє на Віталіія Гайдука

Комментарі

Останні новини