Суддя перебив Януковича, який хотів зробити "коротку заяву"

Суддя Святошинського райсуду Києва не дав Віктору Януковичу зробити заяву після того, як було прийнято рішення про перенесення судового засідання у справі п'яти колишніх співробітників підрозділу МВС Беркут, яких звинувачують у вбивствах учасників Майдану в лютому 2014 року.

"Зараз я хотів би зробити коротку заяву..." - почав говорити Янукович. Але його перебив суддя: "Вікторе Федоровичу, я перепрошую, я змушений вас перебити, оскільки ми в даному випадку не перебуваємо на стадії допиту...".

У підсумку Януковичу все-таки вдалося сказати кілька фраз про "підготовлені провокації" і необхідності покарати винних.

Сьогодні, 25 листопада, в Святошинському районному суді Києва повинен був відбутися допит екс-диктатора Віктора Януковича. Його повинні були допитати як свідка у справі п'яти колишніх співробітників підрозділу МВС Беркут, яких звинувачують у вбивствах учасників Майдану в лютому 2014 року.

Однак суд переніс допит Януковича на 28 листопада через неможливість доставити на засідання екс-беркутівців. Їх доставку з Лук'янівського СІЗО блокують учасники Правого сектора. Прес-секретар ПС Артем Скоропадський заявив, що учасники руху побоюються, що суд сьогодні може відпустити беркутівців на свободу.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що МВС не братиме участі в провокації і вступати в силовий конфлікт з учасниками руху Правий сектор, які блокують доставку з Лук'янівського СІЗО на судове засідання екс-бійців підрозділу Беркут.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.