Вищий адмінсуд відновив судовий розгляд, що стосується правомірності виділення більше 14 га лісу в Обухівському районі, на які, серед інших, претендують і самі судді Вищого адмінсуду. Про це йдеться в сюжеті програми Схеми, спільному проекті Радіо Свобода та Першого національного.

У травні 2008 року року Обухівська райдержадміністрація передала 73 маловідомим особам земельні ділянки, розташовані в районі села Тарасівка, загальною площею 14,2 гектарів.

Сільрада Тарасівки виділила цю ж землю зовсім іншим 160 особам. Для підкріплення своєї позиції сільрада заручилася експертизою Держкомзему про те, що спірна територія - не ліс (хоча там ростуть 20-метрові сосни), а чагарники, тому райдержадміністрація не могла розподіляти землі в межах Тарасівки.

У результаті судової тяжби, що тривала кілька років, Вищий адміністративний суд України виніс рішення на користь райдержадміністрації.

Однак за місяць до закінчення терміну позовної давності - на початку вересня поточного року - цей же Вищий адміністративний суд відновив провадження у справі "за нововиявленими обставинами".

Судді Вищого адмінсуду хотіли привласнити землю через свій суд

Зробив це суддя Микола Сорока, якій разом з іншими суддями Вищого адмінсуду, в тому числі головою Олександром Нечитайлом, претендує на цю землю.

Замість того, щоб бути арбітрами, судді Вищого адмінсуду вирішили стати гравцями, і спірну землю попросту привласнити.

Крім того, журналісти зазначають, що з самого початку виділення землі районної райдержадміністрацією також мало ознаки корупційної угоди.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне