RU

США: Мета у Кремля - перешкодити західній інтеграції України видео

12.05.2017, 11:50
Дэн Коутс (фото - ЕРА)
Стратегічна мета путінської Росії щодо офіційного Києва не змінилася за три роки війни: вона як і раніше лежить в площині недопущення інтеграції України в структури Заходу. Про це заявив під час доповіді перед сенаторами США директор американської Національної розвідки Ден Коутс.

"Наша оцінка така: стратегічна мета Москви в Україні - підтримувати довгостроковий вплив на Київ і протистояти спробам України інтегруватися в західні інститути", - сказав він.

На думку Коутса, Кремль тисне на Банкову і військовим, і дипломатичним способами, щоб змусити Україну виконати мінські угоди в тому варіанті, який потрібен РФ.

Спецпроект LIGA.net: Війна 2017. Після України - Білорусь, Молдова і Казахстан

Крім того, глава Нацрозвідка США впевнений: кіберзагроза з боку Росії - проблема не тільки сусідів держави-агресора, а й Вашингтона, так як російські спецслужби "мають в своєму розпорядженні високоефективні програми агресивного плану".

"Росія - повноцінний гравець в кіберсфері, і це є серйозною загрозою уряду США, військовій, дипломатичній, комерційній та критичній інфраструктурам", - зазначив він.

Читайте також: Розвідка США: РФ створює затяжний конфлікт в Донбасі (лютий 2015 го)

Відео: Youtube / UkeTube


Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Комментарі

Останні новини