Підозрювана у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета Яна Дугарь разом із захистом нібито дає слідству спотворені дані, заявили в Нацполіції

У МВС стверджують, що фігурант справи Шеремета медвестра Яна Дугарь "свідомо і несвідомо для багаторівневого алібі" разом із захистом давала інформацію, яка нібито не відповідає дійсності. Поліція "з дозволу слідства" привела три приклади.

1. Адвокати підозрюваної заявляли, що відео з камери спостереження для ідентифікації особистості датоване 11.07.2019, коли вона була за кордоном. Поліція стверджує: відео насправді датоване 07.11.2019 ("цифри були налаштовані на камері так: спочатку місяць, потім день"), коли Дугарь була в Покровську, де її і зняли на відео в супермаркеті.

"Тому інформація про перебування Дугарь за кордоном в момент запису порівняльного відео не відповідає дійсності", - підкреслили правоохоронці.

Читайте також: Зеленський допускає вибачення правоохоронців у справі Шеремета

2. Дугарь і її захист говорили, що вона не могла що-небудь розвідувати в Києві 15 і 18 липня 2016-го, так як в ці дати "не могла покинути місце проходження служби". МВС повідомляє: тільки за чотири місяці документування в 2019-му вона 22 дні була в "самовіллі" в різних містах.

"Дугарь без проблем і дозволів залишала місце проходження служби", - відзначили в МВС, додавши, що вона тричі була у відпустці в 2019-му: 1-13 липня, з 31 серпня по 29 вересня, і 9-13 грудня.

Читайте також: Поліція перевіряє версію невинності фігурантів справи Шеремета

3. Дугарь не сказала правду про перший візит до Києва, зазначили в поліції. Вона говорила, що вперше відвідала столицю в березні 2017-го, але в її профілі в соцмережі слідчі знайшли її фото на Майдані за 29.08.2012.

  • Підозри у справі про вбивство в 2016-му журналіста Шеремета оголошені Дугарь, музикантові Андрію Антоненку, лікарю і волонтеру Юлії Кузьменко. За версією слідства, Дугарь розвідувала місцевість перед вбивством, Кузьменко заклала вибухівку під авто, а Антоненко нібито допомагав їй в ніч "закладки". Поліція озвучила мотив - "дестабілізація ситуації". Фігуранти кажуть, що це вигадка.
  • 5 лютого суд продовжив Дугарь запобіжний захід: нічний домашній арешт на 60 діб.

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне