RU

Частина перша | Спецслужби прослуховували Медведчука щонайменше чотири роки: відео – Bihus.info видео

18.05.2021, 07:31
Віктор Медведчук (Фото: пресслужба ОПЗЖ)

Журналісти Bihus.info отримали і проаналізували записи розмов депутата від ОПЗЖ Віктора Медведчука за чотири роки. Розмови з бойовиками, представниками РФ і посібниками окупантів – у першій частині випуску.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

За словами Дениса Бігуса, СБУ чула ці записи ще в 2014 році. "Це записи українських спецслужб", – сказав він.

Він сказав, що оприлюднені нещодавно в рамках кримінальної справи проти Медведчука за статтею про держзраду розмови – лише мала частина записів, яка більшою мірою має юридичну цінність. Водночас те, що є у редакції, – теж, за словами Бігуса, не всі матеріали.

Журналіст сказав, що ще в 2014 році Медведчук "прописався в адміністрації постмайданного президента, диктував там свої умови, отримав мандат представляти українські інтереси, щоб насправді просувати російські і шалено збагатитися на цій війні".

За словами Бігуса, у 2014 році кортеж Медведчука під держохороною курсував між українськими позиціями і блокпостами бойовиків.

Через місяць Порошенко заявив, що Україна готова запропонувати бойовикам створення вільної економічної зони. Проте потім щось пішло не так, й ідею поховали, каже Бігус.

Комментарі

Останні новини