Один з учасників конкурсу на посаду судді Верховного суду Сергій Бондар розповів, як його "вигнали", змусивши піти на підвищення в 2011 році

На співбесіді кандидата на крісло в Верховному суді один з претендентів на посаду Сергій Бондар розповів, за що він пішов на підвищення в 2011 році, ставши суддею Вищого господарського суду. Відео співбесіди опублікував громадянський рух Чесно в  Facebook.

"Янукович  (екс-президент Віктор Янукович, - ред.) доручив Татькову (екс-глава Вищого господарського суду Віктор Татьков, - ред.) мене прибрати... Як мені доповіли добрі люди, Татьков зібрав сходку в лазні, де і готували проти мене провокацію. Яку провокацію? Або наркотики підкинути, або гроші або щось інше... Ы до мене прийшов парламентер і каже: "Шановний Сергію Володимировичу, у вас два шляхи: або буде так, чи буде так. Я подумав, що треба йти до Вищого господарського суду, оскільки Янукович не вічний. І все. Це все мотиви", - заявив Бондар.

На запитання члена комісії, чому покаранням для судді стало підвищення, Бондар відповів, що це було не підвищення, а "вигнання".

Представник Громадської ради чесноти запитав Бондаря, що б він відповів зараз на пропозицію або перейти в ВРП (Вища рада правосуддя, - ред.), або сісти у в'язницю.

"Я їх пошлю", - відповів кандидат на посаду судді Верховного суду. Він уточнив, що "не послав" в 2011, тому що "не було кому посилати".

"Я вам пояснюю, що було в 2010-2013 роках в судовій системі. Ви знаєте, що це було? Ви знаєте, що суддів гнобили? І ті судді, які виносили справедливі рішення, їх знімали з посади", - додав Бондар.

Бондар був призначений суддею Вищого господарського суду в 2011 році, а до цього він два роки був головою менш престижного Київського апеляційного господарського суду.

Як повідомляють журналісти програми Схеми, за роки своєї діяльності Бондар встиг придбати дві земельні ділянки, житловий будинок майже 400 кв. м і п'ять квартир, при цьому дві з них - у тимчасово окупованому Криму.

Громадська рада чесноти звинуватила його у невідповідності стилю життя задекларованим доходам. Однак це не стало перешкодою для Вищої кваліфікаційної комісії суддів, щоб пропустити кандидата на наступний етап конкурсу на посаду верховного судді.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, та Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.