RU

Смілива депутат з РФ звернулася до Путіна: Ваш рейтинг підвищено видео

12.03.2016, 17:01
Ольга Лі (фото svoboda.org)
Депутат Курської обласної думи РФ Ольга Лі звинуватила президента Росії  Володимира Путіна в "злочинній змові проти власного народу" і "пропаганді насильства, яка ллється з екранів підконтрольних державі телеканалів". Відповідне відеозвернення Лі опублікувала на YouTube.

За її словами, справжній рейтинг Путіна "навіть з урахуванням заляканих бюджетників", в Курській області не перевищує 25%.

Лі підкреслила, що зовнішня і внутрішня політика Путіна привела до краху фінансової системи Росії і знищення її як правової держави. Депутат заявила, що Путін забрав у людей останню надію на зміни - право обирати депутатів.

"Все це дає нам підстави заявити про геноцид громадян Росії і звернутися за допомогою до міжнародних правозахисних організацій", - заявила вона.

За словами російського депутата, не повіривши офіційним цифрам про політичні рейтинги, жителів Курської області запитали про те, як вони ставляться до місцевих депутатів від партії Єдина Росія, а також "запитали про Путіна".

"У нас вийшло 25%, офіційні цифри більше майже в два, а в деяких районах і майже в три рази. Впевнена, рейтинг Путіна завищений у всій Росії", - сказала вона в інтерв'ю Радіо Свобода.

Лі повідомила, що вже давно бореться з корупцією в Курській області.

"Мене обурюють протиправні дії прокурора Курської області Олександра Філімонова, який приховує злочини різних посадових осіб та своїх підлеглих. Я написала звернення до Путіна і закликала його звернути увагу на цю ситуацію. У відповідь отримала відписку, тому виклала ролик, де висловила президентові в обличчя все, що думаю про його діяльність і його реакцію на звернення громадян", - додала вона.

Депутат також заявила, що не згодна з анексією Криму.

"Референдум був проведений з порушенням міжнародного права. Для мене слова, що жителі Криму самі хотіли в Росію, - не аргумент. Якщо Курська область зараз захоче від'єднатися, бо людей не влаштовує прокурор і президент, я сумніваюся, що влада Росії допустить проведення референдуму на цю тему. Нашу область швидше зітруть з землі разом з усіма жителями. Я вважаю, потрібно було домовлятися з Україною про долю Криму. Наприклад, запропонувати його викупити", - вважає політик.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

<a href="http://liga.net/">Источник</a>

Комментарі

Останні новини