RU

"Слуги народу" не змогли відрізнити свою програму від партії Путіна – відео Bihus.info видео

06.10.2020, 08:56
НА ВИДЕО С 04:00
Алексей Мовчан (скриншот видео Bihus.info)

Кілька депутатів  Слуги народу не змогли відрізнити свою програму від програми президентської партії РФ Єдина Росія. Про це йдеться в сюжеті Bihus.info.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Журналісти вирішили запитати у нардепів про прогрес з передвиборчими обіцянками, але замість програми Слуги народу читали пункти з програми Єдиної Росії, називаючи російські держпроєкти і держпрограми.

Нардепа Олексія Мовчана не збентежило формулювання "федеральний інвестиційний конвеєр" і він почав звітувати про його реалізацію. Хоча слово "федеральний" і повинно було вказати, що не йдеться про Україну, оскільки в ній унітарна форма держустрою, відзначають журналісти.

"Ми прийняли в турборежимі закон про концесії, але сьогодні стоїть на порядку денному відстрочка вступу в дію окремих його частин, які стосуються функціонування електронної торговельної системи, через яку всю цю історію треба проводити", – сказав він.

Святославу Юрашу, Ігорю Негулевському і Андрію Холодову не давали підказки зі словом "федеральний", але вони також коментували стан реалізації "інвестиційного конвеєра". Юраш пов'язав "інвестиційний конвеєр" з інвестнянями президента Володимира Зеленського, Негулевський говорив, що робота ведеться, а Холодов вважає, що "однозначно цей пункт програми буде виконуватися".

Максим Пашковський говорив, що депутати працюють над проєктом "Якість життя", який також є російським. Юрій Камельчук коментував роспрограму "Доступне середовище", говорив, що йдеться про ЦНАП, розвиток держінфраструктури. "Робота ведеться, але, на мою думку, досить повільно", – сказав нардеп.

Євгенія Брагара просили прокоментувати путінську ідею про п'ятирічний мораторій на закони, які збільшують навантаження на сільгоспвиробників. Він не зовсім зрозуміло почав говорити про важливість відкриття в Україні ринку землі.

Читайте також: Венедіктова вирішила переїхати на іншу держдачу: ближче до Зеленського – Bihus.info

Комментарі

Останні новини