RU

Слово на три букви. Луценко вилаялася у Верховній Раді: відео видео

07.02.2019, 15:51
Ірина Луценко (фото - Андрій Гудзенко/LIGA.net)

Представник президента в парламенті Ірина Луценко вилаялася у Верховній Раді під час виступу, тому що переплутала матеріали доповідей.

Луценко мала доповідати про перейменування Дніпропетровської області. Замість цього вона з трибуни заговорила про спостерігачів від Росії і підготовку втручання у вибори президента.

Коли спікер Андрій Парубій зупинив її і помітив, що вона доповідає не те, Луценко повернулася до мікрофона й сказала: "Бляха! Вибачте, будь ласка. Зараз візьму матеріали. Вибачте, будь ласка".

Парубій закликав колег поставитися до цього з розумінням. "Всі знаходяться в стані високої напруженості, приймають важливі рішення", - сказав він.

Після цього Луценко знову вийшла на трибуну і почала доповідь щодо законопроекту про перейменування Дніпропетровської області.

Нагадаємо, сьогодні парламент закріпив курс України на ЄС і НАТО в Конституції. При цьому з самого ранку депутати Радикальної партії Олега Ляшка та Батьківщини зірвали ранкове засідання Ради, після чого фракції пішли радитися. Нардепи від  БПП і Народного фронту до початку засідання зайняли парламентську трибуну, яку два дні блокували "радикали".

Комментарі

Останні новини