RU

Скороход відповіла на звинувачення з боку Арахамії: відео видео

14.11.2019, 17:39
Ганна Скороход

Депутат фракції Слуга народу Ганна Скороход спростувала звинувачення глави фракції Давида Арахамії, який заявив, що вона пропонувала депутатам "матеріальну допомогу". Про це Скороход сказала журналістам у кулуарах Ради.

Арахамія заявив, що до нього двічі зверталися депутати зі скаргами на те, що цивільний чоловік Ганни Скороход, бізнесмен Олексій Алякін приходив на засідання комітету з енергетики та намагався їх залякати, а також пропонував гроші.

Також Арахамія звинуватив у спробі підкупу депутатів саму Скороход.

"Але те, що пані Скороход неодноразово зверталася до народних депутатів і пропонувала грошову матеріальну допомогу - це факт", - цитує Арахамію Українська правда.

Скороход спростовує цю інформацію. "Я ніколи нікому нічого не пропонувала. Дуже гарний крок, спасибі. Давайте ще якусь гидоту придумаємо за те, що я висловлюю свою думку. Я ніколи не пропонувала жодному депутату матеріальну допомогу, тому мені незрозуміло те, що говорить Давид Арахамія" , - сказала депутат.

Разом із тим інша депутат Слуги народу Ірина Верещук заявила, що голослівно з трибуни не можна звинувачувати колег у хабарництві, повідомляє Цензор.нет.

"Я запитала у колег із її комітету, кому саме вона пропонувала кошти. Мені члени комітету кажуть, що їм не пропонувала", - сказала Верещук.

Скороход працює в комітеті з питань енергетики.

Сьогодні Арахамія заявив, що ставитиме питання про виключення Скороход із фракції через те, що вона проголосувала проти відкриття ринку землі. При цьому він звинуватив її та її цивільного чоловіка в спробах підкупу депутатів. Однак, судячи зі слів Арахамії, ця інформація поки не передана в правоохоронні органи.

Сама ж Скороход заявляє про політичні переслідування через її позицію, котра не збігається з позицією фракції. Вона каже, що через це правоохоронні органи затримали її цивільного чоловіка Олексія Алякіна.

Адвокат Алякіна заявив, що його клієнта затримали для повторної екстрадиційної перевірки за запитом Росії.

Комментарі

Останні новини