RU

Силовики прибрали жінок-депутатів від Тимошенко: відео наслідків видео

18.01.2013, 14:18
Фото: Арсен Аваков
Сьогодні депутат від Батьківщини  Олександра Кужель заявила, що її, а також інших народних депутатів Людмилу Денисову та Тетяну Слюз невідомі люди вранці викинули з кімнати для побачень, де вони перебували з екс-прем'єром Юлією Тимошенко.

Тюремники повідомили, що жінки-депутати залишили приміщення за рішенням суду. "Представники Державної виконавчої служби діяли виключно згідно з вимогами та в рамках закону", - заявили в ДПтС.

Раніше Тимошенко оголосила  акцію громадянської непокори, повідомивши про це у відкритому листі президенту Віктору Януковичу. Тимошенко заявила, що відмовляється повертатися в палату, поки там не демонтують відеоспостереження і не виведуть караул, який чергує поруч з нею цілодобово.

16 січня до акції Тимошенко приєдналися депутати з фракції Батьківщини Олександра Кужель, Тетяна Слюз та Людмила Денисова. Вони приїхали на побачення з екс-прем'єром в харківську лікарню, але відмовилися покинути територію установи після закінчення зустрічі з Тимошенко. Депутати мають намір протестувати разом зі своїм лідером, поки вимоги Тимошенко не будуть виконані.

Відео:  Арсен Аваков, YouTube

Комментарі

Останні новини