RU

Шустер виграв суд, а Куликов йде зі Свободи слова на ICTV видео

12.07.2016, 14:34
3d04a10ad6820f1bda592dd1ef6c408d.JPG
Журналіст Андрій Куликов вчора провів свій останній ефір суспільно-політичного ток-шоу Свобода слова на телеканалі ICTV, а телеведучий Савік Шустер продовжить роботу в Україні.

"Причина та, про яку я не раз говорив, вирішив повністю зосередитися на Громадському радіо", - зазначив ЛІГА.net  Куликов.

Він додав, що вже три місяці не співпрацює з Радіо Вести, припинив роботу на Ера FM.

Журналіст зазначив, що продовжить співпрацю з телеканалом як експерт.

Куликов був ведучим програми дев'ять років. Він є ведучим і главою правління організації Громадське радіо.

Шустер виграв справу про скасування заборони на роботу в Україні. "Київський апеляційний адміністративний суд щойно оголосив рішення у справі про анулювання дозволу на роботу в Україні Савіку Шустеру. Підтверджено дозвіл ведучому на роботу в Україні, залишена без задоволення скарга Київського центру зайнятості", - зазначила журналістка Тетяна Гончарова в Facebook.

26 квітня партнер телеведучого заявив, що Шустера позбавили права працювати в Україні. Президент Петро Порошенко  доручив розібратися зі скандалом навколо заборони діяльності телеведучого  Савіка Шустера "відповідним службам".

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Комментарі

Останні новини