RU

Штурм мітингувальниками Вінницької ОДА: відео видео

25.01.2014, 12:09
2f60c0c0ff6c2e4bf8d910993262b012.jpg
Більше тисячі мітингувальників зламали вхідні двері і прорвалися в приміщення Вінницької облдержадміністрації. Правоохоронці спробували відтіснити натовп, але люди прорвалися в хол, підриваючи петарди. Усередині мітингувальники почали застосовувати газові балончики та шумові гранати.

Намагалися штурмувати кабінет губернатора. Один з активістів Сергій Щетинін умовив людей припинити це і пішов на переговори з губернатором Іваном Мовчаном.

В даний час відбувається засідання облради. Депутати проголосували за склад секретаріату та будуть голосувати за те, щоб вивести трансляцію сесії на вулицю. Мітингувальники прорвалися до сесійної зали.

Станом на 25 січня мітингувальники захопили держадміністрації у восьми областях. Зокрема, територія протесту поширилася на Київську, Волинську, Хмельницьку, Рівненську, Тернопільську, Чернівецьку, Івано-Франківську та Львівську області.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Відео - ВінницяОк

Комментарі

Останні новини