RU

Щербаня могли вбити тільки спецслужби, - Кужель видео

07.03.2013, 11:44
Олександра Кужель
Свідок захисту Олександра Кужель розповідає про взаємини з убитим Євгеном Щербанем в Печерському суді Києва.

Як передає кореспондент
ЛІГАБізнесІнформ, Кужель розповіла, що Щербань був найвпливовішим бізнесменом України в 1994 році. Вона зазначила, що в 1994 році вони були обрані до Верховної Ради і входили в одну фракцію Єдність. "У нас була сильна фракція, ставлення до Щербаню у всіх було поважне. Він ніколи не ламав нікого через коліно, як це зараз відбувається, він був лідером. Це був новий рух", - сказала вона.

Кужель позитивно описала самого Щербаня. "Женю не помітити неможливо було. Коректний дуже", - сказала вона.

За словами Кужель, незадовго до своєї смерті, Щербань сказав, що його хочуть убити. "Євген нас ошелешив тим, що сказав: "Мені потрібно на деякий час зникнути, мене хочуть убити ". Він говорив, що на деякий час виїде в Америку і все владнає", - сказала Кужель.

Також Кужель розповіла, що Щербань збирався дати їй "убивчі" матеріали по діяльності російської газової компанії Ітера, але потім відмовився, сказавши: "Сашенька, я дуже хочу, щоб ти жила". На думку Кужель, у Щербаня були проблеми з компанією Ітера.

Також Кужель розповіла про одну зустріч з Щербанем за кілька днів до вбивства. "Я запитала, чому ти не в Америці? А він сказав: "Я не можу залишити Руслана (сина), йому не дають американську візу, тому що коли ми минулого разу були в Америці, його зупинили поліцейські за водіння без прав". Ми розлучилися, а через кілька днів ми дізналися, що його вбили", - сказала вона.

Кужель припустила, що причиною вбивства стало те, що Щербань "поліз у велику політику". "Це вбивство не міг організувати ніхто, крім спецслужб", - сказала вона.

На її думку, щоб зрозуміти, хто замовив Щербаня, потрібно зрозуміти, кому дістався його спадок. Кужель вважає, що Генеральна прокуратура повинна розслідувати це питання. "Женя був найбагатшою людиною", - сказала Кужель. Вона підкреслила, що сини Щербаня після його смерті "залишилися ні з чим".

Вона сказала, що потерпілими у цій справі суд повинен визнати синів Щербаня. "Дітей обікрали. Відстежити у кого зараз його майно - взагалі нічого не коштує, я вам як професійний аудитор кажу", - сказала вона.

При цьому Кужель підкреслила, що "ніколи не звучало прізвище
Юлії Тимошенко, і взагалі не було навіть на Лазаренка жодних натяків".

Відео:
ЛІГАБізнесІнформ

Досьє на Олександру Кужель

Комментарі

Останні новини