RU

Щербань: Лазаренко просив доступ на ринок, але я його послав видео

04.03.2013, 12:48
Володимир Щербань (фото - enakievets.info)
Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, екс-губернатор Сумської та Донецької областей, свідок у справі про вбивство Євгена Щербаня Володимир Щербань розповів, що Щербаня знав із середини 80-х, вони разом працювали і вели бізнес. У 1994 він був обраний губернатором Донецької області. "Я зрозумів, що головний напрямок моєї роботи - економіка. Ми розуміли, що основа цього - в енергоносіях. У листопаді 1994 року ми поїхали до Туркменістану, аби домовлятися про прямі поставки газу", - розповів він.

За словами Щербаня, після призначення
Павла Лазаренка першим віце-прем'єром, той почав домагатися, щоб газ поставлявся через нього. "Лазаренко хотів постачати газ в Донецьк з Дніпропетровська через ЄЕСУ... Лазаренко ходив за мною, мовляв, дай доступ на ринок області - я його послав", - сказав Щербань.

Також він розповів, що він був проти призначення Лазаренка прем'єр-міністром. "У квітні 1996 року я готував виступ у Верховній Раді проти призначення Лазаренка. Я не приховував цього. Мені телефонував
Кучма особисто і просив за нього голосувати, але я відмовився. Я говорив Кучмі: "Не призначайте його, Павло - небезпечна людина". Але Кучма призначив", - сказав Щербань.

Разом з тим екс-губернатор розповів, що з убитим Щербанем у нього були дуже хороші стосунки. "Ми були разом шість днів на тиждень, крім тільки ночей, коли спали. У нас будинки були поруч, ми постійно були разом", - сказав він.

Відео
: ЛІГАБізнесІнформ

Досьє на Володимира Щербаня

Комментарі

Останні новини