Олексій Данілов натякнув на одну з можливих ролей Сергія Сивохи при РНБО, але не відповів, як екс-продюсер Кварталу 95 потрапив у позаштатні радники

Влада використовує технології для відстеження реакції суспільства на свої ідеї, а також для того, щоб суспільство їх приймало. Так секретар Ради нацбезпеки і оборони Олексій Данілов відповів на зауваження журналіста  LIGA.net  про те, що роль його позаштатного радника  Сергія Сивохи "виглядає так: він вкидає якісь меседжі в суспільство і дивиться на реакцію". Повне інтерв'ю з Даніловим читайте за посиланням.

"Є різні технології, і ми їх використовуємо, щоб розуміти, як реагує суспільство. Сприймає воно ці меседжі чи ні, що зробити, щоб сприймало. І якщо хтось повинен виконувати ці функції - він повинен їх виконувати", - пояснив він.

Читайте також: Сивохо: В ОРДЛО готові йти на вибори від Слуги народу

Оцінювати роботу Сивохи Данілов не став: каже, як громадянин України і корінний донеччанин той "має право на власну думку", а він "користується послугами всіх розумних людей".

Секретар РНБО відмовився відповідати на питання, чи сам він вибирав Сивоху собі в радники.

  • 21 жовтня 2019-го екс-продюсер Кварталу-95 Сивохо став радником секретаря РНБО Данілова.
  • На посаді Сивохо відповідає за гуманітарну політику, "роботу з людьми і смислами".
  • Ініціативу влади "Нацплатформа примирення і єдності" з ОРДЛО хотіли запустити 19 лютого, але через загострення на фронті перенесли презентацію.

Читайте інтерв'ю: Данілов: Простіше побудувати на Донбасі тоталітарний режим. Але це крайній випадок

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне