RU

СБУ записала розмову терористів перед тим, як був збитий Boeing видео

25.07.2014, 16:59
Фото: EPA
Служба безпеки України оприлюднила запис телефонних переговорів терористів за 2 хвилини до того, як вони збили малайзійський літак Boeing 777.

В СБУ відзначили, що запис, зокрема, доводить, що терористи з групи підполковника ГРУ генштабу Збройних сил РФ Ігоря Безлера (Біса) знали про наближення літака. Підлеглі доповіли Бісу про наближення літака, після чого він дав команду оголосити про це "наверх".

Трагедія трапилася 17 липня, коли російські диверсанти збили пасажирський літак Boeing 777 авіакомпанії Malaysia Airlines. На борту літака знаходилися 298 осіб: 15 членів екіпажу і 283 пасажири. Загинули громадяни Нідерландів (192 людини, серед них людина з подвійним громадянством - США), Малайзії (44 людини, включаючи 15 членів екіпажу), Австралії (27 чоловік), Індонезії (12 осіб), Великобританії (10 осіб, один мав подвійне громадянство - ПАР), Німеччини (чотири особи), Бельгії (чотири особи), Філіппін (три людини), Канади (одна особа), Нової Зеландії (одна людина).

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Комментарі

Останні новини