СБУ про співробітника в РФ: Самоволка, був позбавлений допуску видео

31.03.2016, 15:34
Василь Грицак
Служба безпеки України підтвердила інформацію Федеральної служби безпеки РФ про те, що вона затримала співробітника СБУ в Росії. Однак, за словами Василя Грицака, вказаний співробітник ще в 2014 році був позбавлений допуску до державної таємниці, був виведений у розпорядження і дозволи на виїзд в РФ так і не отримав, зробивши після цього самоволку. Про це ЛІГА.net повідомила прес-секретар СБУ Олена Гітлянська.

Глава СБУ Василь Грицак заявив, що цей співробітник написав рапорт на виїзд до Росії, але його не погодили, і він виїхав туди несанкціоновано.

Грицак підкреслив, що в середині 2014 року затриманому співробітнику скасували допуск до державної таємниці, і з кінця 2015 він перебував у так званому "розпорядженні - не отримував завдань.

Раніше Федеральна служба безпеки РФ  заявила про затримання співробітника департаменту контррозвідки центрального апарату СБУ Юрія Іванченка за підозрою в нібито провокації "за участю Центрального розвідуправління США".

"Співробітник СБУ мав зацікавити ФСБ своїми можливостями добувати секретну інформацію і переконати ФСБ в необхідності підтримувати з ним зв'язок в умовах Києва через тайники, - кажуть в ФСБ. - На якомусь етапі СБУ і ЦРУ США планували захопити на гарячому співробітника ФСБ при отриманні інформації від Іванченка".

У відомстві додали, що "діяння іноземеця не завдали шкоди безпеці Російської Федерації, тому він буде видворений на Україну з закриттям в'їзду на територію Росії".

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю