RU

СБУ не бачить корупції в записаних на рідних авто співробітників видео

15.01.2016, 14:40
2b556569279a4b254d49117a3a0b26a2.jpg
Резонансне розслідування журналістів про автомобілі співробітників СБУ, які не відповідають їх заробітку, отримало продовження. Про це йдеться в новому випуску програми Схеми.

Керівництво спецслужби провело службову перевірку щодо 11 авто, на яких пересуваються підлеглі. Виявилося, що всі 11 машин оформлені на родичів співробітників СБУ - на дружин, їх сестер, матерів або батьків.

"За результатами службової перевірки корупціонерів з числа співробітників Головного управління Служби безпеки України ми не знайшли", - заявив нещодавно призначений начальник Головного управління СБУ в Києві та Київській області Степан Грищук.

На питання, чи не виникає у керівництва СБУ будь-яких підозр у зв'язку з тим, що співробітники спецслужби оформляють дорогі автомобілі на своїх родичів, як це найчастіше роблять чиновники з метою приховування неправомірної вигоди, Грищук виразної відповіді не дав.

"Там, де зареєстровано на сестру дружини, можуть виникати питання. Розумієте, тоді стоїть питання перевірити законність придбання даного автомобіля сестрою дружини або встановити інший факт, що цей автомобіль придбав безпосередньо співробітник, а зареєстрував на сестру дружини. Я думаю, що це більше може бути винятком із правила, ніж правилом, бо не кожен співробітник і не кожен громадянин буде реєструвати на не зовсім близьких родичів свої автомобілі", - сказав він.

Раніше журналісти з'ясували, що зарплати в головному управлінні СБУ в Києві та Київській області варіюються від 4 до 16 тисяч гривень. При цьому вартість автомобілів, на яких пересуваються співробітники спецслужби, становить від $30 до 100 тисяч.

Читайте також: Керівництво МВС їздить на джипах із номерами прикриття: відео

На яких авто їздять прокурори ГПУ і скільки заробляють: відео

Журналісти дізналися зарплати в СБУ і зняли авто працівників: відео

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Комментарі

Останні новини