Записи, за версією СБУ, демонструють "повну залежність ватажків терористів від рішень помічника президента Росії Владислава Суркова"

Служба безпеки України опублікувала запис телефонних розмов між ватажками терористичної організації ДНР, які після вбивства Олександра Захарченка обговорюють плани із захоплення влади на тимчасово окупованих територіях Донецької області.

Також запис, на думку СБУ, демонструє повну залежність цих маріонеток Кремля від рішень помічника президента РФ  Владислава Суркова.

Як розповіли у відомстві, 6 вересня 2018 року "офіційний радник" Захарченка Олександр Казаков подзвонив ву, який на той час був "т.в.о." ватажка ДНР. "Як стало відомо з розмови, вони чітко розраховують на  вирішення "ситуації" Сурковим", - йдеться в повідомленні. Йдеться про якусь екстренну нараду в Москві за призначенням нового ставленика в ОРДО.

При цьому в ході розмови Казаков повідомляє Трапезнікову про підготовку фільму про Захарченка, на що Трапезніков просить його "пригальмувати" до результатів наради в Кремлі.

У той же день відбулася розмова Трапезнікова з Денисом Пушиліним, який займав "посаду" "голови народної ради ДНР".

За інформацією СБУ, вони обговорювали усунення Казакова через позбавлення його волі, так як вирішили, що той у власних цілях планував "героїзувати образ" колишнього ватажка ДНР і забезпечити збереження влади так званої "групи Захарченка".

"Зміст переговорів вказує на існуючий стійкий конфлікт між "вождями фейкової республіки". Він доводить наміри Пушиліна і Трапезнікова будь-якими способами позбутися від впливових конкурентів "з команди Захарченка", зокрема Казакова і Тимофєєва ("Ташкента") і завершити "місцевий державний переворот" , - прокоментували запис в СБУ.

31 серпня 2018 року в результаті вибуху в кафе "Сепар" в центрі окупованого Донецька було знищено Захарченка. Бойовики заявили, що затримали "підозрюваних". В СБУ вважають знищення Захарченка "результатом міжусобних воєн".

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.