RU

Саакашвілі просить "допомоги залу": Що відповісти Кличку? - відео видео

05.06.2019, 15:56
Михаил Саакашвили (фото - скриншот с видео)

Екс-губернатор Одеської області Міхеїл Саакашвілі, якого президент  Володимир Зеленський повернув українське громадянство, просить суспільство допомогти йому визначитися - йти на вибори з партією УДАР мера Києва Віталія Кличка  або ризикнути залишитися поза виборами. Відповідне відеозвернення опубліковано в Facebook  Саакашвілі.

"У відповідь на моє вчорашнє звернення до партій Віталій Кличко простягнув нам руку допомоги й зробив гідну пропозицію. Але я все буду робити виключно відкрито, і тільки дізнавшись вашу думку", - заявив він.

Саакашвілі підкреслив, що "потрібно або йти з УДАРом за умови повного реформування, або прийняти рішення "не йти", ризикуючи залишитися поза виборами".

"Давайте оперативно вирішувати!", - закликав він, назвавши Кличка "давнім другом" і дуже гідною людиною, на яку "натискав" Петро Порошенко.

28 травня президент Зеленський  повернув українське громадянство Саакашвілі. 29 травня він прилетів в аеропорт Бориспіль. Його зустріли з криками і тиснявою. Саакашвілі сказав, що на посади не претендує, і мстити Порошенку теж не буде. 3 червня Саакашвілі заявив про швидке повернення в Грузію.

Беріть участь в опитуванні: Чи правильно Зеленський зробив, повернувши паспорт Саакашвілі? Опитування

Комментарі

Останні новини