Голова Європейської ради Херман Ван Ромпей підкреслив, що зараз прагнення українців долучиться до європейських народів очевидно

Європейський союз готовий відповісти на українське прагнення долучитися до Європи. Про це заявив голова Європейської ради Херман Ван Ромпей, повідомляє 5 канал.

Він засудив жорстокий розгін демонстрантів у Києві і закликав усіх учасників конфлікту дотримуватися взаємоповаги, громадянські права і свободи.

"Що стосується нинішньої ситуації в Україні, Євросоюз все ще готовий відповісти на українське прагнення долучитися до європейських народів. Зараз воно очевидне. Я закликаю всі сторони зберігати спокій. Надмірне застосування сили неприйнятно. Угода про асоціацію, у тому числі про вільну торгову зону, пропонує майбутнє для незалежної та сучасної України", - зазначив Ромпей.

Нагадаємо, 21 листопада Кабмін прийняв розпорядження про призупинення процесу підготовки до підписання угоди про асоціацію України з ЄС. Після цього рішення українці вийшли на акції протесту.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне