RU

ЄС все ще готовий розглядати можливість асоціації з Україною видео

05.12.2013, 11:59
Херман Ван Ромпей
Європейський союз готовий відповісти на українське прагнення долучитися до Європи. Про це заявив голова Європейської ради Херман Ван Ромпей, повідомляє 5 канал.

Він засудив жорстокий розгін демонстрантів у Києві і закликав усіх учасників конфлікту дотримуватися взаємоповаги, громадянські права і свободи.

"Що стосується нинішньої ситуації в Україні, Євросоюз все ще готовий відповісти на українське прагнення долучитися до європейських народів. Зараз воно очевидне. Я закликаю всі сторони зберігати спокій. Надмірне застосування сили неприйнятно. Угода про асоціацію, у тому числі про вільну торгову зону, пропонує майбутнє для незалежної та сучасної України", - зазначив Ромпей.

Нагадаємо, 21 листопада Кабмін прийняв розпорядження про призупинення процесу підготовки до підписання угоди про асоціацію України з ЄС. Після цього рішення українці вийшли на акції протесту.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Комментарі

Останні новини