RU

Сім'я Тимошенко заробляє на ломбардах - ЗМІ видео

10.10.2017, 16:54
Юлія Тимошенко
Журналісти стверджують, що сім'я Юлії Тимошенко отримала дохід в 2,4 млн грн від кіпрської компанії Diafox Consulting Limited, на яку в Україні оформлено мережу ломбардів "Дешеві готівкові". Про це йдеться в розслідуванні Мар'яни Мотрунич "Гроші від Тимошенко" для програми "Наші гроші з Денисом Бігусом".

"Центральний офіс ломбарду знаходиться в партійному приміщенні,"захищеному" депутатською приймальнею обранця від БЮТ
Сергія Власенка", - йдеться в розслідуванні.

За даними журналістів, ломбард заснований в 2013 році, зараз мережа "Дешеві готівкові" налічує 20 відділень.

Сім'я Тимошенко заробляє на ломбардах - ЗМІ

"Прописаний ломбард за адресою вул. Героїв Севастополя 48, оф. 207. У цій будівлі знаходиться офіс Київського обласного відділення Батьківщини, голова якого - екс-депутат Костянтин Бондарєв. Сама будівля належить компанії з ім'ям Бондарєва. Тут же знаходиться приймальня народного депутата від Батьківщини Сергія Власенка ", - йдеться в розслідуванні.

Сім'я Тимошенко заробляє на ломбардах - ЗМІ

Також, за даними представників ЗМІ, крім центрального офісу ломбарду, в цьому ж будинку зареєстрований ряд компаній, пов'язаних з Бондарєвим.

При цьому Сергій Власенко заперечує факт прописки ломбарду в його приймальні: "Я точно не маю ніякого відношення до ломбарду, і моя приймальня точно не має ніякого відношення до ломбарду", - сказав він.

Сім'я Тимошенко заробляє на ломбардах - ЗМІ

кіпрському реєстрі власником компанії Діафокс Консалтинг Лімітед вказано "номінал" Артеміус Стілянов. Незважаючи на неможливість встановити справжнього власника, офшорку можна чітко ідентифікувати як компанію з кола інтересів БЮТ ", - стверджують журналісти.

Сім'я Тимошенко заробляє на ломбардах - ЗМІ

Автори розслідування відзначають, що ні Бондарєв, ні Власенко, ні Тимошенко не надали відповідь щодо кінцевого бенефіціара ломбарду. При цьому, за їх словами, згідно з положеннями про ломбардну діяльність, в назві ломбарду обов'язково повинен бути вказаний основний акціонер.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у TwitterFacebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Комментарі

Останні новини