Злочинна група вимагала хабарі від іноземців, які незаконно одержали посвідки на проживання через фіктивні шлюби з українками, заявляють в НАБУ

Національне антикорупційне бюро оприлюднило фрагменти розсекречених відеозаписів слідства, на яких, як стверджують в НАБУ, показано викриття підозрюваного у хабарництві співробітника Головного управління СБУ в Києві та області. У Бюро відзначили, що публікують ролик "з огляду на суспільний резонанс" справи.

У поясненнях до 42-хвилинному відео сказано, що НАБУ отримало дані про "злочинну групу", яка шантажувала і вимагала хабара від іноземців, які незаконно одержали посвідки на проживання через фіктивні шлюби з українками.

В одній із записаних прихованою камерою бесід людина, яку Бюро називає підозрюваним співробітником СБУ, заявляє, що "собівартість" позитивного вирішення питання - "два рубля, з яких рубль - мусорам і рубль - босам".

24 квітня 2018 року детективи НАБУ затримали співробітника столичного главку СБУ нібито після отримання ним хабара в розмірі $47,5 тисяч. Як стверджують в Бюро, чиновник вимагав гроші за непритягнення до відповідальності іноземців, які могли отримати посвідку на проживання в Україні в незаконний спосіб.

В СБУ пообіцяли сприяти розслідуванню, надати НАБУ всі факти і забезпечити повну прозорість.

Директор НАБУ Артем Ситник заявив, що затримання співробітника спецслужби пов'язане зі справою екс-заступник голови Державної міграційної служби Діни Пимахової.

Відео: YouTube / NABU

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне