RU

Розенблат носитиме електронний браслет до середини осені видео

19.08.2017, 14:56
Борислав Розенблат

Народний депутат Борислав Розенблат, який є одним з головних фігурантів так званої бурштинової справи, зобов'язаний носити електронний браслет до 17 жовтня. Таке рішення виніс Солом'янський райсуд, повідомляє 5 канал.

Прокуратурі вдалося переконати суддів, що без відстеження переміщень нардеп може втекти з України, так як у нього, згідно з інформацією з електронної декларації, є майно на території Німеччини, яке "дає можливість без проблем жити в іншій країні".

У свою чергу Розенблат запевнив суд, що тікати від правосуддя не має наміру "навіть без браслета".

"Я перебуваю тут і буду відстоювати свою честь і гідність... Я не притягувався до кримінальної відповідальності, ніколи не давав і не брав хабарі", - заявив він.

11 липня 2017 року Верховна Рада підтримала зняття з фігурантів так званої бурштинової справи Розенблата і Максима Полякова депутатської недоторканності, однак не дала згоди на їх затримання і арешт. 18 липня суд зобов'язав Розенблата внести заставу в розмірі 7 млн грн, носити електронний браслет, не виїжджати за межі Києва і Житомира, здати паспорти і утриматися від спілкування зі свідками та іншими підозрюваними у його справі.

24 липня нардеп заявив, що сім'я внесла за нього заставу. 17 серпня суд відмовив Розенблату у клопотанні про зняття браслету.

Відео: Youtube / 5 канал

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Комментарі

Останні новини