RU

Російській співачці Глюкозі заборонили в'їзд в Україну на три роки - відео видео

07.08.2020, 12:13
Глюкозе запретили въезд в Украину (фото - ГПСУ)

Російській співачці Наталія Іоновій, яка виступає під псевдонімом Глюкоза, заборонили на три роки в'їзд в Україну за відвідування тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляє прес-центр Державної прикордонної служби.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Росіянка прибула до Борисполя рейсом з Мінська з приватною метою, однак тут її зупинили прикордонники. Вони з'ясували, що Глюкоза відвідувала Крим з порушенням українського законодавства.

Спочатку співачка говорила правоохоронцям, що була в Криму в 2013 році. Потім визнала, що приїжджала на півострів в 2014-му на фестиваль, прибувши на літаку з Москви "на запрошення організаторів". При цьому вона "не пам'ятає", в якому саме кримському місті була.

Дивіться також: Зеленський проти подачі води до Криму. З артистами РФ інша ситуація - нардеп

Глюкоза сказала прикордонникам, що вона "не політик", "ніяк не ставиться" до окупації Криму і для неї "набагато важливіше мати можливість відвідувати Україну". При цьому вона назвала Крим українським.

Після бесіди їй поставили штамп про заборону в'їзду на три роки. Співачка "не розуміє" причин такого рішення і "не пам'ятає", щоб Україна "оголошувала якісь обмеження" на відвідування півострова.

  • 7 лютого двом російським акторам, які грають у виставі Ідеальний свідок, заборонили в'їзд в Україну на 10 років.
  • 14 липня аналогічне покарання за аналогічне правопорушення отримав російський актор Антон Пампушний.

Читайте також: "Не мучте мене". Головна суперниця Лукашенка все-таки відповіла, чий Крим

Комментарі

Останні новини